Adidas spor giyimin öncü markalarından biri. Dünyada en çok tercih edilen markaların başında gelen Adidas spor giyim denildiği zaman ilk akla gelen isimler arasında yer alıyor. Dünyada olduğu gibi ülkemizde de çok geniş bir kullanıcı kitlesi bulunan marka kalitenin ve şıklığın adresi konumunda.

Çok geniş bir yelpazeye yayılan ürün kategorileri içerisinde önemli bir yer tutan Adidas Gazelle ayakkabılar, sahip oldukları tasarım özellikleri ve kullanıcılara sunduğu konfor ile trend ürünler arasında yer alıyor. Dünya çapında çok önemli satış rakamlarına ulaşan Adidas Gazelle modellerine sportive.com.tr’de ulaşabilirsiniz.

Adidas gazelle ilk olarak 1968 yılında üretilmeye başlandı ve o günden bugüne adeta bir fenomen haline geldi. Günün değişen moda anlayışına uygun olarak yeniden tasarlanan Adidas Gazelle, retro tarzı modern çizgilerle buluşturmuş ve bu sayede rahat ve spor giyinmeyi seven birçok kişinin tercihi olmuştur.

Yastıklama sistemi ve hafif tasarım özellikleriyle ön plana çıkan Adidas Gazelle Og geçmişte koşu sporuyla uğraşanların gözdesiyken günümüzde günlük kullanımda rahatlık ve şıklık arayanların tercih ettiği bir model haline gelmiştir. Üzerinde yer alan markanın klasik üç çizgisi ise Adidas hayranları için çok şey ifade etmektedir.

Adidas’ın efsane modellerinden biri olan Adidas Gazelle ayakkabılara Sportive farkıyla ulaşabilirsiniz.