Eşofman takımı modelleri hem spor yapanlar için hem de günlük kullanımlarda tercih edilmektedir. Farklı tasarımlardaki erkek eşofman modelleri, kaliteli markalarla sitemizde yer almaktadır.

Sportive, Nike, Puma, Adidas, Hummel ve SuperFly gibi markaların en popüler eşofman takımı modellerini sitemizde bulabilirsiniz. Ayrıca takım olarak alabileceğiniz gibi tek üst ya da tek eşofman altı olarak da alabilirsiniz.

Erkek Eşofman Takımları Markaları

Pek çok kaliteli markanın hem takım hem de tek olarak eşofmanları bulunmaktadır. Kış aylarında spor yaparken takım halindeki Nike eşofmanları ya da Adidas eşofmanları tercih edebilirsiniz. Su geçirmez kumaşları sayesinde kış aylarında açık havada spor yapmak için bu seçenekler tercih edilmektedir. Eğer yaz ayları için düşünüyorsanız nefes alan kumaşlarla tasarlanan eşofman takımlarını ya da direkt olarak sadece eşofman altlarını tercih edebilirsiniz.

Renk olarak baktığımızda da lacivert, kırmızı, siyah ve gri renklerinin ağırlıklı olarak tercih edildiğini söyleyebiliriz. Genel olarak erkek eşofman takımları sportif ve şık bir görüntüye sahiptir. Sadece spor yapmak için tercih edecekseniz tasarımından ziyade kumaş özelliklerine de bakmalısınız. Mesela spor yapanlar için terletmeyen ve vücudu sararak kolay hareket etmenizi sağlayan modeller de bulunmaktadır.

Tek eşofman altı modelleri bol paça ya da dar paça eşofman olarak temelde ikiye ayrılmaktadır. Bunlar genellikle hem sporda hem de günlük hayatta kullanılabilecek tasarımlara sahip olduğu için dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz.