Spor giyinmeyi yaz kış bırakamayan erkekler için Nike, Adidas, Hummel gibi markalara ait mont modelleri oldukça tercih edilmektedir. Şişme, kaban tarzında, yağmurluk gibi pek çok farklı erkek mont modellerini sitemizde bulabilirsiniz.

Mont seçimi yaparken yaşadığınız yere ya da kullanacağınız yere göre seçimlerinizi yapmanız daha sağlıklı olacaktır. Çok yağış olan yerler için su geçirmeyen, çok soğuk ve karlı yerler için de soğuk geçirmeyen modeller bulunmaktadır. Ayrıca hem sportif hem de şık görünmek isteyen erkekler için de erkek mont kaban modelleri tercih edilmektedir.

Erkek montlar genellikle siyah, lacivert, mavi, kahverengi gibi renklerde tasarlansa da Sportive olarak kırmızı gibi farklı renklerde montlarımız da bulunmaktadır.

Erkek Şişme Mont Modelleri

Son yıllarda hem sıcak tutması hem de su geçirmemesi nedeniyle erkek şişme mont modelleri çok sık tercih edilmektedir. Sitemizde de The North Face, Adidas ve Mammut gibi pek çok markanın şişme mont modellerini bulabilirsiniz.

Erkek mont ceket seçimi yaparken şişme montları tercih ederseniz yağmurlu ya da karlı kış mevsimi haricinde bahar aylarında da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayrıca şişme oldukları için hareket etmeyi de kısıtlamamakta bu sayede kolay hareket etmenizi sağlamaktadır.