İlk kez 1998’de üretimine başlanan New Balance 574, aslen tenis ve koşu ayakkabısı olarak piyasa sürülmüştür. ABD’de yılda 4 milyonun üzerinde satışı yapılan tek marka olarak tüm dünyada popülerliğini bir ayakkabının verebileceği maksimum rahatlığı sunarak kazanmış. Sadece spor aktivitelerinde değil, günlük hayatta da oldukça rağbet gören bu özel koleksiyon herkesin ihtiyacını, isteğini ve tercihini karşılayabilecek renklerde üretiliyor.

Süet ve file tasarımıyla nefes alma özelliğine sahip olan New Balance 574 modellerini her yerde giyebilirsiniz. Bu model, siz piknik yaparken, top oynarken, gezerken, işteyken veya egzersiz yaparken gününüzü maksimum verimli hale getiriyor. Sahip olduğu ENCAP teknolojisi, orta tabanda yumuşak yastıklama yöntemiyle ayakkabının destek ve dayanıklılığını artırıyor.

Bu özel seri, hayranlarına kadın, erkek ve çocuk modelleriyle birbirinden güzel seçenekler sunuyor. Kadınlar için sportiflik ve şıklığı bir araya getiren tasarımıyla etekten elbiseye ve pantolona her kıyafetle uyum sağlıyor. Erkek modellerinde dikkat çeken maskülen dizaynıyla ve çocuk modellerinde göz alıcı yeni renkleriyle ürünler üretiyor.

New Balance’ın yüzyılı aşkın misyonu sizin hedefinize ulaşmanıza yardım etmek. Sağlıklı ve aktif bir yaşam tarzı benimsemiş herkese uygun ürünler sunuyor. Azimle koşanlar hedeflerine New Balance 574 ile ulaşıyorlar.

Uygun fiyatlara hayat boyu rahatlık deneyimi yaşamak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Birbirinden canlı renklerle bu özel koleksiyonun ürünlerini sitemizde bulduktan sonra sepete ekleyin ve rahatlık ayağınıza gelsin.

 

FİLTRELER
Yükleniyor...