Spor giyimin dev markası Nike, koşu sporu için geliştirmiş olduğu Nike Lunar modelleriyle karşınızda! En keyifli spor dallarından biri olan koşu sporunu maksimum performansla gerçekleştirmek için iyi bir ayakkabı şart. Her türlü spor aktiviteleri için yüksek teknolojili ayakkabı çözümleri üreten Nike, koşu sporu için de mükemmel bir model tasarladı.

Nike Lunar modelleri hafifliği, rahat yastıklama sağlaması, doğal adımlar atmaya imkân vermesi sebebiyle birçok koşucunun favorisi haline gelmiş durumda. Nike Flyknit Lunar modelleri hafif ve dikişsiz örgülü malzeme özellikleriyle dikkat çekiyor. Esnek yapısı ve nefes alabilen özellikleriyle kullanıcılara konfor sağlarken performanslarına da katkıda bulunuyor. Köpük taban özellikleri sayesinde rahat bir yastıklama sağlarken, hızlı tepkilerde de mükemmel bir performans sunuyor. Flywire kordonlar ise ayakları sararak ayakkabıyla bütünleşmeyi sağlar ve üst düzey bir koşu deneyimi yaşatır.

Bilek kısımlarında kullanılan köpük astar koşu sırasında bileklere yumuşak basınç uygular ve koşu sporunu adeta bir keyif haline getirir. Dynamic Fit teknolojisi ise ayakları kavrayarak çorap hissi verir ve performansınıza kusursuz bir destek sağlar.

Erkek ve kadın modelleri içerisinde birbirinden renkli ve canlı seçenekler bulabileceğiniz en güzel Nike Lunar ayakkabı çeşitlerini Sportive sizler için bir araya getirdi. Spor giyimin adresi Sportive'de avantajlı fiyatlar ve cazip taksit seçenekleriyle siz de Nike Lunar sahibi olabilir, koşularınızı konforlu hale getirebilirsiniz!