Birçok spor dalına yönelik ayakkabı tasarımı gerçekleştiren Nike, koşu sporları için de performansa dönük ayakkabılar tasarlamaktadır. Performansınızı üst düzeye çıkartacak kaliteli bir koşu ayakkabısına ihtiyacınız varsa Nike Zoom modelleri Sportive’de sizleri bekliyor.

Kısa ve uzun mesafe koşularında rahat ve ayağınızla bütünleşecek bir ayakkabıya sahip olmak oldukça önemli. Sporcuların bu ihtiyaçlarına yönelik çözümler üreten Nike, üstün teknolojisini mükemmel tasarım anlayışıyla birleştirerek Nike Zoom modellerini yarattı.

Kadın ve erkek kullanıcılara yönelik tasarlanan bu modellerin en önemli özelliği elbette sahip oldukları hafiflik. Koşu esnasında size yük olmayacak, adeta çıplak ayakla koşuyor hissi verecek bu modeller ayrıca sahip oldukları estetik özellikler ile de göz dolduruyor.

Nike Zoom Structure modelleri dikkat çeken ürünler arasında yer alıyor. Nike teknolojisi ile üretilen bu model koşuculara hareket kabiliyeti sunmaktadır. Üçlü yoğunluğa sahip köpük orta tabanları koşuculara ihtiyaçları olan mükemmel dengeyi sağlar. Flymseh üst kısımları ise ayağınızın nefes almasına imkân tanımaktadır. Kauçuk waffle dış taban özellikleri ise yüksek tutuş özelliği sağlar.

İlgi gören modellerden bir diğeri olan Nike Zoom Pegasus ise sizi pistlerde uçuracak özelliklere sahip. Topuklarında yer alan Nike Air sistemi yaylanma özelliği sağlayarak hızınıza hız katmanıza yardımcı olur. Bununla birlikte iç bilek kısmı ve iç kısımda yer alan topuk dolgusu koşu sırasında ihtiyacınız olan konforu size sunmaktadır.

Nike Zoom koşu ayakkabısı modellerine Sportive avantajlarıyla sahip olabilir, gerek yarışmalarda gerekse günlük koşularda hızlı ve konforlu adımlar atabilirsiniz.